Bu Yıl Amazon Prime Day 15 ve 16 Temmuz'da 48 Saat Sürecek!

Bu Yıl Amazon Prime Day 15 ve 16 Temmuz'da 48 Saat Sürecek!


Herkes büyük satışlar yapmayı sever ve bu yıl,  Amazon hem küresel pazarı etkilemek hem de alışveriş tarzımızı değiştirmek için gücünü göstermeye devam ediyor. 

Amazon, bu yıl en uzun Prime Day’de kullanıcılara 48 saat boyunca sürecek bir indirim sunarak satıcılara da yüksek cirolu satışlar yapabilme fırsatı veriyor.

Amazon, geçtiğimiz yılki Prime Day’in “tarihin en büyük indirimi” olduğunu ve Prime üyelerin 100 milyondan fazla ürün satın aldıklarını söylüyor.

Amazon, Prime üyelerin Prime Day’i takip ettiğini ve normal bir günde giriş yapan kullanıcı sayısından epey fazla kullanıcının bu günde hesabına giriş yaptığını belirtiyor.

Prime Day, 15 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve ilk kez, Prime üyelerine dünya çapında bir milyondan fazla teklif sunarak toplamda 2 gün sürecek.

Amazon Prime Üyeleri, Amazon’un özellikle Alexa isimli akıllı cihazlarında bugüne kadarki en büyük Prime Day indirimini bulmayı bekliyor. 

Bu arada en iyi Prime Day fırsatlarından biri çoktan başladı bile. Toshiba HD Akıllı TV'lerde başlayan indirimleri gören Prime üyeleri, Prime Day için gün saymaya başladı.

Binlerce ürün lansmanına, ünlü marka işbirliğine ve Amazon’un özel eğlence etkinliklerine ek olarak, Prime Day 2019, Lightning Deals’i de içerecek.

Amazon, bu anlaşmaların “sınırlı miktarlarda olacak ve hızlı satış yapabilecek” üst düzey markalara ait dudak uçuklatacak fiyatlar içereceğini söyledi.  

Amazon, Prime üyelerinin indirimden yararlanarak alışveriş yapsalar bile 48 saat içerisinde sık sık siteye geri dönmeyi düşünmelerini istiyor.

 

 

İşte Amazon’un 2019’da Prime Day İçin Planladıkları 

•    Amazon, Amazon Music, Prime Video ve Twitch Prime indirimleri ile eğlenceye önem vermeye devam ediyor. 
•    Gençler için, Nickelodeon, Scooter dahil Prime üyelere özel 24 yeni JoJo Siwa oyuncağını indirimli olarak piyasaya sürüyor.
•    Amazon, FEED PROJECTS'ten gelen sınırlı sayıda doğal kanvas çantası ile fark yaratmaya yardımcı oluyor. Her satın alımda, FEED markası, ABD'de No Kid Hungry Yardım Kuruluşu’na ücretsiz kahvaltı yardımı yaparak destek olacak.

Amazon temsilcisi Jeff Wilke, “Özel ürünleri, ve iki tam gün sürecek olağanüstü indirimleri ortaya çıkarmak için perdeyi açarken hazır olun dedi. 

Prime Day’in üye olmak için en iyi zaman olduğunu - alışveriş, tasarruf, eğlence ve Prime üyelere özel en iyi fırsatlardan hemen yararlanmak için Prime Day gelmeden hazırlıklarını yapmaları gerektiğini söyledi. 

Özellikle de Whole Foods Market kategorisinde yapılan indirimler Prime üyeleri sevindiricek cinsten..

Prime üyeleri Amazon Storefront, Amazon Handmade, Amazon Launchpad ve daha birçok fırsattan yararlanabiliyor.

Bunun yanı sıra Amazon, ‘’FBA yoluyla satış yapan küçük ve orta ölçekli işletmelerin satışlarda 1,5 milyar doları aştığını” söyledi.

Henüz Prime üyesi değilseniz başlamanın tam zamanı!
amazon.com/primeday adresinde 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne başlayabilirsiniz.

 


Popüler Yazılar